Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

Aktualności

31 maja 2022

Opiekunie, poznaj Menadżera Opieki

Kim jest Menadżer Opieki? To zespół specjalistów, dysponujący szeroką wiedzą i doświadczeniem z obszaru opieki nad osobami starszymi oraz niesamodzielnymi. Celem ich działań jest poznanie indywidualnych potrzeb rodzin, które sprawują opiekę nad bliskim, jak również zapewnienie im kompleksowej pomocy w codziennym funkcjonowaniu, w czasie wizyt domowych.

30 maja 2022

Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego

Dziś obchodzimy Światowy Dzień Stwardnienia Rozsianego, z którym żyje około 2,8 mln osób na całym świecie. Święto zostało zainicjowane w 2009 roku przez Międzynarodową Federację Stwardnienia Rozsianego (MSIF) i ma na celu budowanie wspólnoty, podnoszenie świadomości społecznej oraz walkę ze stereotypami.

28 maja 2022

Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia pielęgniarki oraz opiekuna medycznego

W tym miesiącu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek oraz Dzień Opiekuna Medycznego. Święta te mają na celu podkreślenie roli i wartości tych wymagających zawodów w naszym społeczeństwie – szczególnie widoczne w opiece nad osobami starszymi czy niesamodzielnymi. To właśnie między innymi na wiedzy i doświadczeniu pielęgniarek oraz opiekunek medycznych opiera się oferowane przez nas wsparcie.

18 maja 2022

Święto Rodziny Krakowskiej – X edycja

Zobacz, jak wygląda nasze wsparcie - odwiedź stoisko, organizowane przez Miejskie Centrum Opieki podczas Święta Rodziny Krakowskiej! To święta okazja, by poznać nasz personel oraz przekonać się, w czym możemy Ci pomóc. Znajdziecie nas w niedzielę 29.05.2022 r. w Strefie Zdrowia na parkingu TS Wisła (od strony al. 3 Maja), czekamy na Was!