Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

23 lipca 2020

SZKOLENIA DLA OPIEKUNÓW NIEFORMALNYCH


Bezpłatne szkolenia opiekuńcze -
nauczymy Cię jak opiekować się osobą niesamodzielną!

Jeśli chcesz się dowiedzieć: jak pielęgnować osobę obłożnie chorą, leżącą w łóżku? jak pomoc choremu przy chodzeniu? jak zapobiegać odleżynom i przykurczom? jak skutecznie komunikować się z podopieczny? oraz poznać wiele innych praktycznych metod opieki, zapraszamy na nasze szkolenia! 

Organizujemy Szkolenia w niewielkich GRUPACH, a naszą kadrą jest doświadczony personel medyczny: pielęgniarka, fizjoterapeuta, psycholog. Zajęcia odbywają się w weekendy. Zapewniamy materiały, catering oraz przyjazną atmosferę.

 

Więcej szczegółów na naszej stronie: https://wsparciedlaopiekuna.pl/uslugi/szkolenia-grupowe/

Jeśli nie możesz uczestniczyć w szkoleniu grupowym, nasz personel przyjedzie do CIEBIE DO DOMU! Oferujemy Indywidualne Szkolenia z pielęgniarką i fizjoterapeutą w dogodnych dla Ciebie terminach.

Więcej szczegółów na naszej stronie: https://wsparciedlaopiekuna.pl/uslugi/szkolenia-indywidualne/

Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Krakowa i Gminy Wieliczka do rejestracji!

Aby zgłosić się na szkolenie skontaktuj się z nami: 

(+12) 44 67 508

(+12) 44 67 530

Powiązane aktualności

22 czerwca 2020

SZKOLENIE DLA OPIEKUNÓW W LIPCU

Serdecznie zapraszamy OPIEKUNÓW NIEFORMALNYCH OSÓB NIESAMODZIELNYCH do udziału w praktycznych szkoleniach grupowych Spotkania odbywają się w siedzibie Miejskiego Centrum Opieki przy ul. Wielickiej 267. W bezpłatnych szkoleniach mogą wziąć udział opiekunowie nieformalni zamieszkali na terenie Gminy Wieliczka lub Gminy Miejskiej Kraków. Zajęcia są prowadzone w niewielkich grupach przez wykwalifikowany personel, między innymi: psychologa, pielęgniarkę i fizjoterapeutę.  Każdy uczestnik […]