Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

1 kwietnia 2021

Przed nami ostatnie trzy miesiące realizacji projektu. Jeszcze możesz skorzystać z naszego wsparcia. Zapraszamy do kontaktu.

OPIEKUNIE NIEFORMALNY osoby niesamodzielnej, jeszcze tylko przez trzy miesiące możesz skorzystać z pomocy Centrum Wsparcia Opiekunów. Nie zwlekaj. Skontaktuj się z nami już dziś. Zachęcamy do szkoleń i spotkań grupy wsparcia. Przypominamy o funkcjonującej wypożyczalni sprzętu medycznego niezbędnego w opiece nad osobą przewlekle chorą. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Krakowa i Gminy Wieliczka do rejestracji!

Bezpłatne szkolenia opiekuńcze – nauczymy Cię jak opiekować się osobą niesamodzielną!

Jeśli chcesz się dowiedzieć: jak pielęgnować osobę obłożnie chorą, leżącą w łóżku? jak pomóc choremu przy chodzeniu? jak zapobiegać odleżynom i przykurczom? jak skutecznie komunikować się z podopiecznym? oraz poznać wiele innych praktycznych metod opieki, zapraszamy na nasze szkolenia!

Organizujemy SZKOLENIA w niewielkich GRUPACH, a naszą kadrą jest doświadczony personel medyczny: pielęgniarka, fizjoterapeuta, psycholog. Zapewniamy materiały, catering oraz przyjazną atmosferę.

Więcej szczegółów na naszej stronie:

https://wsparciedlaopiekuna.pl/uslugi/szkolenia-grupowe/

Jeśli nie możesz uczestniczyć w szkoleniu grupowym, nasz personel przyjedzie do Ciebie do domu! Oferujemy SZKOLENIA INDYWIDUALNE z pielęgniarką i fizjoterapeutą w dogodnych dla Ciebie terminach.

Więcej szczegółów na naszej stronie: https://wsparciedlaopiekuna.pl/uslugi/szkolenia-indywidualne/

Skorzystaj z kolejnej formy pomocy, dołączając do naszej GRUPY WSPARCIA. Otrzymaj pomoc i pomagaj innym! Zadzwoń! Na chwilę obecną, ze względu na zagrożenie COVID-19, wsparcie oferujemy w formie teleporad. Są to rozmowy indywidualne z doświadczonym psychologiem. Planujemy wrócić do dawnej formy spotkań, aby przy filiżance kawy, w miłej i bezpiecznej atmosferze móc podzielić się własnymi doświadczeniami, poznać historie innych opiekunów, nawiązać znajomości, wzajemnie się wspierać oraz uczyć się, jak radzić sobie z codziennymi trudnościami związanymi z opieką nad osobą niesamodzielną.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj: https://wsparciedlaopiekuna.pl/uslugi/grupa-wsparcia/

Numery telefonów do nas: (+12) 44 67 508; (+12) 44 67 530; (+12) 44 67 590

 

Źródło zdjęcia: https://www.canva.com/photos/