Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

11 maja 2021

Już wkrótce dostępna będzie nasza najnowsza publikacja „Poradnik Opiekuna”

Czytelniku, w Twoje ręce już wkrótce może trafić Poradnik Opiekuna, który jest przewodnikiem po świecie, w którym żyjesz jako opiekun nieformalny osoby niesamodzielnej, przewlekle chorej, starszej.

Publikacja „Poradnika Opiekuna” w tradycyjnej (papierowej) formie planowana jest na 20 czerwca 2021 r. Zakładany jego nakład to aż 3 000 egzemplarzy.

Materiały zawarte w tej publikacji obejmą praktyczne rady dla opiekunów, tzw. ABC pomocy osobom niesamodzielnym, ułatwią opiekę i pielęgnację nad osobami z chorobami przewlekłymi, podnosząc jej jakość, zmieniając kulturę opieki. Zawarta w tym wydawnictwie baza wiedzy to cenne źródło informacji umożliwiających poruszanie się po różnych systemach wsparcia, dofinansowań, świadczeń.

Zachęcamy, aby wszystkie osoby zainteresowane otrzymaniem tej publikacji w wersji papierowej zapisały się do naszego Newslettera na stronie https://wsparciedlaopiekuna.pl/. Za jego pośrednictwem skontaktujemy się ze wszystkimi subskrybentami w sprawie dostarczenia publikacji.

Jeśli w Twoim otoczeniu, domu, sąsiedztwie jest osoba która opiekuje się osobą niesamodzielną, przekaż jej informację o naszej publikacji. Zapisz ją na bezpłatny egzemplarz naszego wydawnictwa.

Zapisy na publikację prowadzone są także za pośrednictwem naszego adresu mailowego: centrumwsparcia@mco.krakow.pl. Wystarczy, że napiszesz do nas wiadomość, a już w czerwcu dostarczymy Ci BEZPŁATNIE egzemplarz naszego wydawnictwa.

Życzymy miłej lektury

Źródło zdjęcia: https://www.canva.com/photos/