Miejskie Centrum Opieki dla Osób Starszych, Przewlekle Niepełnosprawnych oraz Niesamodzielnych w Krakowie

30 czerwca 2022

Menadżer Opieki – nowy specjalista!

Wbrew pozorom, Menadżer Opieki to nie jedna osoba – to cały zespół specjalistów różnych dziedzin, którzy dokładają wszelkich starań, by ułatwić opiekunom organizację opieki nad bliskim w środowisku domowym. Z przyjemnością informujemy zatem, że do grona profesjonalistów dołączyła mgr Kamila Szymczyk, obejmując stanowisko kierownika Menadżera Opieki.

 

Zbliżenie na ręce rozmawiających kobiet

 

Kamila Szymczyk – absolwentka studiów psychologicznych na Uniwersytecie Jagiellońskim oraz licznych szkoleń i studiów podyplomowych. Od ponad 15 lat pracuje z osobami starszymi, jak również z osobami ze schorzeniami neurologicznymi, psychicznymi oraz z ich rodzinami, prowadząc terapię psychologiczną i szkolenia.

Zawodowo szczególnie fascynuje się wpływem deficytów neurologicznych na funkcjonowanie człowieka oraz zagadnieniami z zakresu psychologii klinicznej i sądowej. Odpoczywa podczas pieszych wędrówek, podróży w nieznane, pasjonuje się fotografią.

Głównym zadaniem Menadżera Opieki jest pomoc opiekunom w organizacji i efektywnej realizacji opieki nad bliskim w warunkach domowych. Oprócz wsparcia psychologa, usługa oferuje także bezpłatne poradnictwo ze strony lekarza, pielęgniarki, fizjoterapeuty, pracownika socjalnego i opiekuna – więcej informacji TUTAJ. Zachęcamy do kontaktu!